Kalendár

ical

Stretnutie prípravnej skupiny Paralelní Polis Bratislava

Tuesday, 28 March 2017 – 18:42 to 21:00

Úvodné zoznámenie sa a rozdelenie úloh.
Vítaní sú pozvaní hostia a členovia Progressbaru, ktorí by sa chceli zapojiť...

ical

Navsteva studentov z predmetu Uvod do novych medii

Thursday, 30 March 2017 – 16:00 to 17:30

zodpovedna osoba: Matej Fandl

ical

Sloboda v praxi

Tuesday, 4 April 2017 – 18:00 to 22:00

Otvorena diskusia, kde si kazdy moze ale nemusi vyskusat a pozriet co obmedzuje a co podporuje jeho slobodu v komunik...

ical

Gamecraft Gamelekvár (súkromná akcia)

Saturday, 8 April 2017 – 09:00 to 20:00

Akcia pre deti z Hemisféry
Organizátor: Matej Held

ical

Úvod do vývoja 2D hier v Godot Engine

Sunday, 9 April 2017 – 09:00 to 15:00

Rýchle intro do vývoja 2D hier v opensource hernom engine Godot. Vysvetlíme, ako jednoduchý herný nápad pretaviť na k...

ical

Slovenské planetáriá - diskusia

Monday, 10 April 2017 – 18:00 to 20:00

Združenie Slovenské planetáriá od roku 2017 zvoláva vždy v druhý pondelok v mesiaci diskusný večer pre všetkých priaz...

ical

Bratislavský Python Meetup

Tuesday, 11 April 2017 – 18:00 to 21:00

TBD
Kontakt: meetup@pycon.sk
Organizátor: SPy o.z.

ical

How do you crepe #2 feat. Stavros Papadopulos

Wednesday, 12 April 2017 – 18:00 to 22:00

Milí priatelia Progressbaru ! Prineste si obľúbené recepty, kombinácie, náplne. Tešíme sa na príjemné posedenie pri m...

ical

PsychoHRY

Friday, 21 April 2017 – 19:00 to 23:00

Nemáš čo robiť v piatok večer? Príď medzi nás a zisti, ako vyzerajú pravé PSYCHOhry. Zahráme sa, zabavíme sa, spoznám...

ical

Slovenské planetáriá - diskusia

Monday, 8 May 2017 – 18:00 to 20:00

Združenie Slovenské planetáriá od roku 2017 zvoláva vždy v druhý pondelok v mesiaci diskusný večer pre všetkých priaz...

ical

PsychoHRY

Friday, 19 May 2017 – 19:00 to 23:00

Nemáš čo robiť v piatok večer? Príď medzi nás a zisti, ako vyzerajú pravé PSYCHOhry. Zahráme sa, zabavíme sa, spoznám...

ical

Slovenské planetáriá - diskusia

Monday, 12 June 2017 – 18:00 to 20:00

Združenie Slovenské planetáriá od roku 2017 zvoláva vždy v druhý pondelok v mesiaci diskusný večer pre všetkých priaz...

ical

Slovenské planetáriá - diskusia

Monday, 10 July 2017 – 18:00 to 20:00

Združenie Slovenské planetáriá od roku 2017 zvoláva vždy v druhý pondelok v mesiaci diskusný večer pre všetkých priaz...

ical

Slovenské planetáriá - diskusia

Monday, 14 August 2017 – 18:00 to 20:00

Nezabudnite, že 21. 8. bude zatmenie Slnka (v USA)! Združenie Slovenské planetáriá od roku 2017 zvoláva vždy v druhý ...

Archives