Calendar

ical

Rust meetup

Wednesday, 28 June 2017 – 17:30 to 21:00

Chceli by sme pomaly začať s nejakým projektom. Prosím hlasujte tu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeQ...

ical

Slovenské planetáriá - diskusia

Monday, 10 July 2017 – 18:00 to 20:00

Združenie Slovenské planetáriá od roku 2017 zvoláva vždy v druhý pondelok v mesiaci diskusný večer pre všetkých priaz...

ical

Bratislavské PsychoHRY

Saturday, 15 July 2017 – 15:00 to 20:00

ical

Bitcoin independence eve

Monday, 31 July 2017 – 19:00 to 23:59

We will wait until BIP148 activation. Have some drinks, talk, watch our full nodes humming...
We hope to pre-order s...

ical

Bitcoin independence day

Tuesday, 1 August 2017 – 00:00 to 23:59

We will wait and watch what will happen.
Sleeping in Progressbar is allowed during this night.
Organizer: Kixunil

ical

Slovenské planetáriá - diskusia

Monday, 14 August 2017 – 18:00 to 20:00

Nezabudnite, že 21. 8. bude zatmenie Slnka (v USA)! Združenie Slovenské planetáriá od roku 2017 zvoláva vždy v druhý ...

ical

Slovenské planetáriá - diskusia

Monday, 11 September 2017 – 18:00 to 20:00

Združenie Slovenské planetáriá od roku 2017 zvoláva vždy v druhý pondelok v mesiaci diskusný večer pre všetkých priaz...

ical

CryptoParty

Monday, 25 September 2017 – 18:00 to 20:00

coming soon

ical

Slovenské planetáriá - diskusia

Monday, 9 October 2017 – 18:00 to 20:00

Združenie Slovenské planetáriá od roku 2017 zvoláva vždy v druhý pondelok v mesiaci diskusný večer pre všetkých priaz...

ical

CryptoParty

Monday, 16 October 2017 – 18:00 to 20:00

coming soon

ical

Slovenské planetáriá - diskusia

Monday, 13 November 2017 – 18:00 to 20:00

Združenie Slovenské planetáriá od roku 2017 zvoláva vždy v druhý pondelok v mesiaci diskusný večer pre všetkých priaz...

ical

CryptoParty

Saturday, 25 November 2017 – 18:00 to 20:00

coming soon

ical

Slovenské planetáriá - diskusia

Monday, 11 December 2017 – 18:00 to 20:00

Združenie Slovenské planetáriá od roku 2017 zvoláva vždy v druhý pondelok v mesiaci diskusný večer pre všetkých priaz...

Archives