Events in April 2018

ical

Wordcamp Contributor day

Sunday, 29 April 2018 – 10:00 to 16:00

entry: wao

ical

Gamecraft GameJam pre deti

Saturday, 28 April 2018 – 08:00 to 18:00

Vytváranie hry s deťmi z kurzu vývoja počítačových hier Gamecraft. Stihnú vymyslieť, nadizajnovať a dokončiť hru v kr...

ical

NoodlesX (Nodeschool Fork)

Friday, 27 April 2018 – 16:00 to 21:00

entry: wao
especially women event 

ical

Workshop: Ako tvoriť web stránky rýchlo a efektívne

Thursday, 26 April 2018 – 18:00 to 21:00

Tematické okruhy:#webstranky #microsite #landingpage #PageBrix #WordPress #SEO #affiliate #pasinvyprijem
Workshop je...

ical

Ethereum Bratislava Meetup #8

Wednesday, 25 April 2018 – 19:00 to 21:00

ical

Mini Tech MBA for Women - zo zákulisia vývoja softvéru

Saturday, 21 April 2018 – 18:30 to 20:00

O tom, ako fungujú tímy, procesy a roly vo vývoji nám prídu v rámci panelovej diskusie porozprávať Daniel Harček, (CT...

ical

Debian Bug Squashing Party April 2018

Saturday, 21 April 2018 – 09:00 to 20:00
Sunday, 22 April 2018 – 09:00 to 20:00

We’re going to have a Debian Bug squashing party, a gathering where we work together to triage or fix as many bugs i...

ical

Stretnutie členov a priaznivcov Paralelnej Polis

Thursday, 19 April 2018 – 18:30 to 22:00

Opäť sa stretneme a prediskutujeme čerstvé témy.
Entry: Kixunil

ical

Machine Learning Meetup: Using object detection with CNTK to classify hotel images

Wednesday, 18 April 2018 – 19:00 to 22:00

Machine Learning Meetup Bratislava makes no April fools!In our next talk you can look forward to a presentation that ...

ical

Yuri's Night Bratislava

Thursday, 12 April 2018 – 18:00 to 21:00

more info at progressbar facebook
entry: wao
org: jakub k.

ical

Monero Bratislava: Fans meetup

Wednesday, 11 April 2018 – 18:00 to 20:00

entry: wao

ical

Bratislavský Python Meetup - Preklad a tvorba materiálov pre slovenskú Python komunitu

Tuesday, 10 April 2018 – 18:00 to 21:00

Na aprílovom meetupe si ukážeme, aké materiály členovia našej komunity už preložili do slovenčiny a ako sa môžeš prid...

ical

IOTA meetup

Thursday, 5 April 2018 – 19:00 to 21:00

entry: wao

Archives