Events in August 2017

ical

Read & Close All your Tabs

Tuesday, 29 August 2017 – 18:00 to 21:00

fb event https://www.facebook.com/events/797498443747365/?ti=cl
entry: wao

ical

Školenie Gamecraft

Saturday, 26 August 2017 – 09:00 to 20:00
Sunday, 27 August 2017 – 09:00 to 20:00

Uzavretý event. Organizuje: Matej Held

ical

SegWit Activation party + workshop

Thursday, 24 August 2017 – 18:00 to 23:00

watch xbt.eu

+ Sa pohráme s LN
entry: wao
fb event https://www.facebook.com/events/1862181907433128/

Act...

ical

Sukromné PsychoHRY pre mládežnícku výmenu

Wednesday, 23 August 2017 – 17:00 to 20:00

Uzavretá spoločnosť :)

ical

Školenie Gamecraft

Saturday, 19 August 2017 – 09:00 to 20:00
Sunday, 20 August 2017 – 09:00 to 20:00

Uzavretá akcia. Organizujem: Matej Held

ical

SpaceX Launch Falcon 9 + Dragon from LC39A viewing party

Monday, 14 August 2017 – 18:30 to 19:55

fb https://www.facebook.com/events/142286696348904/

entry: wao
org: tomas c.

ical

Slovenské planetáriá - diskusia

Monday, 14 August 2017 – 18:00 to 20:00

Nezabudnite, že 21. 8. bude zatmenie Slnka (v USA)! Združenie Slovenské planetáriá od roku 2017 zvoláva vždy v druhý ...

ical

Rust meetup

Wednesday, 9 August 2017 – 17:30 to 22:00

Because of trouble during last meetup, we will hopefully create some game this time. :)
Org: Kixunil

ical

OpenHack & Maté

Wednesday, 2 August 2017 – 18:00 to 21:00

fb rvsp https://www.facebook.com/events/107954876543611/

ical

Bratislavský Python Meetup

Tuesday, 1 August 2017 – 18:00 to 20:00

Na augustovom meetupe budeme mať PyCon SK 2018 Sprint
Organizátor: SPy o.z.
Tešíme sa na vás!
Kontakt: info@pycon.sk

ical

Bitcoin independence day

Tuesday, 1 August 2017 – 00:00 to 23:59

We will wait and watch what will happen.
Sleeping in Progressbar is allowed during this night.
Organizer: Kixunil

Archives