Events in June 2017

ical

Bitcoin meetup

Thursday, 29 June 2017 – 18:00 to 22:00

Mesiac sa s mesiacom stretol, z mesiaca sme išli do menšej dolinky, je nedoriešené škálovanie, emócie sú napäté, slni...

ical

Rust meetup

Wednesday, 28 June 2017 – 17:30 to 21:00

Chceli by sme pomaly začať s nejakým projektom. Prosím hlasujte tu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeQ...

ical

Teambilding Vĺčatá - Gamecraft

Saturday, 24 June 2017 – 13:00 to 22:00

Organizátor: Matej Held
Súkromná akcia

ical

Paralelná Polis meetup

Thursday, 22 June 2017 – 18:30 to 20:30

Stretnutie komunity ohľadom Bratislavskej Paralelnej Polis.
www.paralelnapolis.sk

ical

Progressbar 2017 #4

Tuesday, 20 June 2017 – 18:00 to 20:00

Neformalne max hodinove stretko Progressbaru a pokec o upgradovani smerovania Progressbaru. Je to dolezite stretnutie...

ical

Bitcoin, BIP148coin a Bitmaincoin

Monday, 19 June 2017 – 18:00 to 21:00

Bitcoin, BIP148coin a Bitmaincoin, najčastejsie diskutovaná tema poslednych dní, čo sa stane a aké su scenáre vývoja ...

ical

OSS víkend chill & chat

Saturday, 17 June 2017 – 18:30 to 23:30

Booking pre https://www.facebook.com/events/318823905205001/
RVSP https://www.facebook.com/events/4492270720785...

ical

OSS víkend 2017 warm-up meetup

Friday, 16 June 2017 – 19:00 to 22:00

Booking pre https://www.facebook.com/events/318823905205001/
Povodne bolo o 17, ale posunulo sa to na 19, ak nikto n...

ical

Slovenské planetáriá - diskusia ZRUŠENÁ

Monday, 12 June 2017 – 18:00 to 20:00

Ospravedlňujeme sa, ale pre neprítomnosť väčšiny usporiadateľov je tentoraz pravidelné stretnutie priaznivcov astronó...

ical

PsychoHRY

Friday, 9 June 2017 – 19:00 to 23:59

Nemáš čo robiť v piatok večer? Príď medzi nás a zisti, ako vyzerajú pravé PSYCHOhry. Zahráme sa, zabavíme sa, spoznám...

ical

Prečo boli stredovekí mnísi lepší data manageri ako učenci v starovekom Grécku?

Thursday, 8 June 2017 – 18:00 to 20:00

Alexandrijská knižnica je považovaná za jeden z divov starovekého sveta. Táto inštitúcia, ktorú v 3. storočí pred n.l...

ical

Rust meetup

Wednesday, 7 June 2017 – 17:30 to 21:30

Zatiaľ rezervácia, viac informácií neskôr.
Organizátor: hádaj! :D

ical

Bratislavský Python Meetup

Tuesday, 6 June 2017 – 18:00 to 21:00

Téma júnového meetupu: PyCharm IDE (integrovaný git klient, debugger, remote interpreter a práca na vzdialenom s...

ical

Open Data Meetup #10

Thursday, 1 June 2017 – 18:00 to 21:00

Stretnutie komunity OpenData.sk.
Info: https://utopia.sk/wiki/display/opendata/OpenData.sk+Meetup+%2310

Kontakt: ...

Archives