Events in October 2016

ical

Boris Vitazek live session

Monday, 31 October 2016 – 21:00 to 23:59

Spontanny livestream priamo od nas.
Link zverejnime ako tu tak i na FB.
Hudba & VJing.
Happy birthday B!
Zodp...

ical

Copernicus Earth Observation Data Hackathon local meetup

Monday, 31 October 2016 – 18:00 to 20:00

more at https://copernicus.devpost.com/
fb https://www.facebook.com/events/1819058844997741/

ical

Premietanie filmu Internet's Own Boy

Saturday, 29 October 2016 – 18:00 to 20:30

Príďte si pozrieť film Internet's Own Boy: The Story of Aaron Swartz. Oslávime spolu Open Access Week a spomenieme si...

ical

Halloween Party v Progressbare

Friday, 28 October 2016 – 19:00 to 23:00

Príďte do Progressbaru na čudný film! Pripravíme punč (aj vo virgin verzii) a oceníme strašidelné masky, napríklad v ...

ical

Functional programming dojo Bratislava

Thursday, 27 October 2016 – 18:00 to 20:00

Regular meeting of people interested in functional programming. So far, there are groups working with Haskell and Clo...

ical

Nootropics meetup ∫2

Wednesday, 26 October 2016 – 18:00 to 21:00

Ak ťa zaujala téma "nootropiká" tiež nazývané aj "smart drugs", a rádby si sa o nich dozvedel viac (prehľad, účinky, ...

ical

Sloboda v praxi

Monday, 24 October 2016 – 18:00 to 22:00

info soon
Zodpovedna osoba: Laila

ical

Skús IT

Saturday, 22 October 2016 – 08:00 to 18:00

Encounterové stretnutie - väčšia miestnosť, cca 15 ľudí

ical

PSYCHOHRY

Friday, 21 October 2016 – 19:00 to 23:58

Nemáš čo robiť v piatok večer? Príď medzi nás a zisti, ako vyzerajú pravé PSYCHOhry. Zahráme sa, zabavíme sa, spoznám...

ical

WikiMilujePamiatky pracovný meeting

Saturday, 15 October 2016 – 10:00 to 16:00
Sunday, 16 October 2016 – 10:00 to 16:00

Pracovný meeting projektu WikiMilujePamiatky (MichalP)

ical

Členská schôdza - Progressbar 2017

Monday, 10 October 2016 – 18:00 to 22:00

Členské stretko a čo bude Progressbar v roku 2017
Noví členovia sú vitaní :)
Bude ešte ďalšie, ak bude treba, čo as...

ical

Biela Noc

Saturday, 8 October 2016 – 19:00 to 23:59
Sunday, 9 October 2016 – 00:00 to 02:00

Potrebujeme projektory a audio na ozvucenie, ak niekto mate, dajte vediet na general alebo Waovi

Progressbar sa to...

ical

Preparing for Biela noc

Friday, 7 October 2016 – 12:00 to 23:00

ical

Bratislavský Python Meetup

Tuesday, 4 October 2016 – 18:00 to 21:00

Na oktobrovom meetupe budeme pokračovať v pair programmingu v Djangu.
V septembri sme začali programovať aplikáciu v...

Archives