Events in May 2016

ical

Sloboda v praxi

Monday, 30 May 2016 – 18:00 to 22:00

Viac info neskôr. 
Zodpovedná osoba: Laila

ical

Schôdza združenia Slovenské planetáriá

Saturday, 28 May 2016 – 18:00 to 20:00

Interné zhromaždenie členov klubu Slovenské planetáriá.
1. Spolupraca na planetariu2. nase clenstvo v IPS3. kongres ...

ical

Konoponý klub vol.1

Thursday, 19 May 2016 – 18:00 to 20:00

Diskusia o skúsenostiach s konope a dostupných informáciách.

ical

Meet Shane Black: Travel and career hacker

Tuesday, 17 May 2016 – 19:00 to 21:00

I am a rock climber, designer, vagabond. I have spent the last 10 years travelling the world. For the last 4 years I ...

ical

Experiment 2

Thursday, 12 May 2016 – 17:00 to 21:00

Uzavretá akcia pre členov.
Zodpovedná osoba: Laila

ical

Experiment 1

Wednesday, 11 May 2016 – 17:00 to 21:00

Uzavretá akcia pre členov.
Zodpovedná osoba: Laila

ical

Build party - postav si svoju 3D tlačiareň Prusa i3

Saturday, 7 May 2016 – 09:00 to 20:00

Stavací workshop originálnych 3D tlačiarní Prusa i3 od Jozefa Prusy.
Postav si vlastnú 3D tlačiareň Průša i3 pod odb...

ical

PSYCHOHRY

Friday, 6 May 2016 – 19:00 to 23:59

Nemáš čo robiť v piatok večer? Príď medzi nás a zisti, ako vyzerajú pravé PSYCHOhry. Zahráme sa, zabavíme sa, spoznám...

ical

VR junkies dev

Thursday, 5 May 2016 – 19:00 to 23:00

More info coming soon.
Organizátor: Matej Held, mat.oheld@gmail.com

ical

Bratislavský Python Meetup

Tuesday, 3 May 2016 – 18:00 to 21:00

Desiate stretnutie fanúšikov programovacieho jazyka Python.
Na májový meetup nám príde porozprávať Jozef Képesi o po...

Archives