Events in February 2016

ical

NodeSchool Bratislava #3

Saturday, 27 February 2016 – 10:00 to 17:00

https://yangwao.typeform.com/to/wdZuNE
https://github.com/nodeschool/bratislava/issues/18
https://www.facebook.com/...

ical

In the name of M

Wednesday, 24 February 2016 – 18:00 to 22:00

mantra
muskatove vino
multikulturalne multifunkcne strenutie matejov a ich mpriatelov
multivitamin
mascarpone
mo...

ical

Ako používať môj prvý ďalekohľad?

Tuesday, 23 February 2016 – 18:00 to 20:00

Rozbiehame seminár pre začiatočníkov astronómie. Séria stretnutí bude určená najmä nováčikom, ktorí dostali astronomi...

ical

mkSkill: N-S 0x09: TLS, HTTPS, PKI, Let's Encrypt

Monday, 15 February 2016 – 19:00 to 22:00

Praktické intro do implementácie TLS na zabezpečenie sieťovej komunikácie.

Vyskúšame si prácu s certifikátmi, dáme...

ical

Bratislavsky Meteor meetup vol 2

Friday, 12 February 2016 – 16:00 to 21:00

 Druhy bratislavsky Meteor meetup - tentokrat v Progressbare
Chceli by sme trocha pohackovat Meteor 1.3beta a h...

ical

Internet vecí... ZRUŠENÉ

Thursday, 11 February 2016 – 18:00 to 20:00

Mrzí nás to, ale pre organizačné dôvody sme museli podujatie odvolať. Snažíme sa v priebehu pár týždňov zorganizovať ...

ical

Bratislavský Python Meetup

Tuesday, 9 February 2016 – 18:00 to 20:00

Na februárovom meetupu nám Miroslav Beka ukáže, že Python sa dá použiť na vývoj serióznych “enterprise” alebo p...

ical

Private event

Saturday, 6 February 2016 – 18:00 to 23:59
Sunday, 7 February 2016 – 00:00 to 04:57

private event (info jurislav)

ical

PSYCHOHRY

Friday, 5 February 2016 – 19:00 to 23:59

Nemáš čo robiť v piatok večer? Príď medzi nás a zisti, ako vyzerajú pravé PSYCHOhry. Zahráme sa, zabavíme sa, spoznám...

Archives