Events in November 2015

ical

mkSkill: network and security 0x06: Seafile

Monday, 30 November 2015 – 18:30 to 21:00

"Open source cloud storage with file encryption and group sharing, and emphasis on reliability and high performance" ...

ical

private event

Saturday, 28 November 2015 – 18:00 to 23:59
Sunday, 29 November 2015 – 00:00 to 04:00

private event
zodpovedny: jurislav

ical

mkSkill: network and security meetup

Monday, 23 November 2015 – 18:30 to 21:00

Ďalšie neformálne stretnutie priaznivcov mkSkill. Budeme pracovať na infraštruktúre pre mkSkill a pripravovať prostre...

ical

pajkovanie pre deti

Saturday, 21 November 2015 – 10:00 to 12:00

pajkovanie pre deti
Zodpovedny: last@progressbar.sk

ical

PSYCHOHRY

Friday, 20 November 2015 – 19:00 to 23:59

Je opäť čas byť psycho a poriadne sa zabaviť.Tešíme sa na vás!
https://www.facebook.com/events/980782715319447/
zod...

ical

Synthmeet

Saturday, 14 November 2015 – 10:00 to 21:00

more info soon & fb event

ical

Diskusny

Wednesday, 11 November 2015 – 18:00 to 22:00

private event
organizuje: Matias - matias@pupava.sk

ical

Bratislavský Python Meetup

Tuesday, 10 November 2015 – 18:00 to 21:00

Na piatom stretnutí sa budeme zameriavať na úplných začiatočníkov.
Povieme si ako správne začať projekt v Pythone, u...

ical

mkSkill: Network and security meetup

Monday, 9 November 2015 – 18:30 to 21:00

Neformálne stretnutie priaznivcov mkSkill. Chceli by sme predstaviť plán na ďalšie obdobie. Máte jedinečnú možnosť za...

ical

mkSkill: network and security 0x05: Effective CLI

Monday, 2 November 2015 – 18:30 to 21:00

Tipy a triky v CLI (Command Line Interface - príkazový riadok).

Ukážeme si základy efektívnej práce v príkazovom r...

Archives