Events in May 2015

ical

PSYCHOhry

Friday, 29 May 2015 – 19:00 to 23:59

Nemáš čo robiť v piatok večer? Príď medzi nás a zisti, ako vyzerajú pravé PSYCHOhry. Zahráme sa, zabavíme sa, spoznám...

ical

3d printing meetup

Thursday, 28 May 2015 – 18:00 to 21:00

soon
org Tvaroch

ical

PSYCHOhry

Friday, 22 May 2015 – 19:00 to 23:59

Nemáš čo robiť v piatok večer? Príď medzi nás a zisti, ako vyzerajú pravé PSYCHOhry. Zahráme sa, zabavíme sa, spoznám...

ical

Stretnutie OZ dekriminalizácia.sk

Thursday, 21 May 2015 – 19:00 to 21:00

Stretnutie priaznivcov dekriminalizácie konope na Slovensku.

ical

Clenska schodza

Monday, 18 May 2015 – 18:30 to 22:00

Clenska schodza clenov PB
zodpovedny veduci: last@progessbar.sk

ical

Oživenie PMD-85 s jeho tvorcom Romanom Kiššom

Thursday, 14 May 2015 – 10:00 to 12:00

Stretnutie s nesmierne zaujímavou IT osobnosťou Slovenska, pánom Romanom Kiššom, tvorcom slovenského osobného počítač...

ical

PSYCHOhry

Friday, 8 May 2015 – 18:00 to 23:00

Nemáš čo robiť v piatok večer? Príď medzi nás a zisti, ako vyzerajú pravé PSYCHOhry. Zahráme sa, zabavíme sa, spoznám...

ical

Liberland - budúcnosť slobody? (diskusia)

Thursday, 7 May 2015 – 19:00 to 22:00

Príďte s nami pokecať o Liberlande. V neformálnej diskusii chceme zhodnotiť tento projekt a obohatiť sa o nápady, kto...

ical

Lockpick workshop

Thursday, 7 May 2015 – 18:00 to 22:00

Naucime sa (schola ludus):
- ako si urobit vlastne naradie v improvizovanych podmienkach- ako nedestruktivne odomyka...

ical

Debatný

Wednesday, 6 May 2015 – 18:00 to 22:00

Debatný krúžok OZ Púpava.
private event
organizuje: Matias - matias@pupava.sk

ical

mkSkill:network & security group meeting #0x15

Tuesday, 5 May 2015 – 18:28 to 22:59

Stretnutie Network & security group pod vzdelávacím projektom mkSkill.

Google+ skupina mkSkill

Archives