Events in 2013

ical

Interný Coinunity workshop k popularizácii kryptomince

Monday, 16 December 2013 – 17:00 to 21:00

kto vie, ten vie.

ical

Private event

Friday, 13 December 2013 – 18:00 to 23:00

More information soon.

ical

Private event

Thursday, 12 December 2013 – 19:00 to 21:00

ical

Prvý Bitcoinový meetup v Bratislave (mikulášska edícia)

Thursday, 5 December 2013 – 18:00 to 21:00

RVSP https://www.facebook.com/events/569848873080296/

http://www.meetup.com/Bratislava-Bitcoin-Group/events/1...

ical

Hobbytime

Thursday, 5 December 2013 – 17:00 to 23:00

Hobbytime je pokračovaním akcie InstallFest. Účastníci pracujú na vlastných projektoch spolu, alebo individuálne.
Na...

ical

Nahrávanie Progressbar Signal - Planetárium 2015

Monday, 2 December 2013 – 18:00 to 20:00

S Jurajom Kubicom a Petrom Volekom sme boli pozrieť v renovovanom brnenskom digitáriu a povedia niečo viac o dôležito...

ical

MTG free

Friday, 29 November 2013 – 17:30 to 23:00

Voľné stretnutie priaznivcov kartovej hry "Magic: The Gathering" a iných spoločenských hier.
Akcia sa koná každý pi...

ical

Private event

Monday, 25 November 2013 – 17:30 to 21:00

private event.

ical

Doctor Who - oslava 50. výročia

Saturday, 23 November 2013 – 16:00 to 23:59

Príďte s nami osláviť 50 výročie seriálu Doctor Who! Odporúčame priniesť tradičné whovianské rekvizity. Nejaké sa asi...

ical

MTG free

Friday, 22 November 2013 – 17:30 to 23:00

Voľné stretnutie priaznivcov kartovej hry "Magic: The Gathering" a iných spoločenských hier.
Akcia sa koná každý pi...

ical

Premiéra BTC bankomatu v Bratislave

Thursday, 21 November 2013 – 19:30 to 23:00

V štvrtok 21.11 v našom Progressbare Marián Jančuška odprezentuje prvý Bitcoinový bankomat s ktorým sa budeme v našom...

ical

Private event

Thursday, 21 November 2013 – 14:00 to 18:00

private event.

ical

Inovácie a sloboda vo vzdelávaní

Wednesday, 20 November 2013 – 18:00 to 22:00

Prednášky a diskusia o inováciách vo vzdelávaní. Témy večera: Project based learning, Hackerspaces a Fablab.
Katarín...

ical

Nahrávanie Progressbar Signal - post-Prism edition

Sunday, 17 November 2013 – 17:00 to 19:00

Nahrávanie relácie Progressbar Signal o veciach related k Prism, Súkromie vs. Tajomstvá, čo je dnes ešte bezpečné a u...

Archives