Kalendár

ical

Prípravný workshop k projektu Objevárium

Saturday, 21 January 2017 – 09:00 to 21:00
Sunday, 22 January 2017 – 09:00 to 21:00

Úvodné stretnutie účastníkov projektu na prepojenie makerspaceov z Česka, Poľska, Maďarska a Slovenska.
Organizátor ...

ical

Sloboda v praxi

Monday, 23 January 2017 – 18:00 to 21:00

org: marianna k.
entry: wao

ical

Natáčanie Polopate (hlavná miestnosť)

Wednesday, 25 January 2017 – 12:00 to 17:00

V tejto dobe bude v PB prebiehať natáčanie edukačno-zábavnej relácie Polopate.
Priestor bude členom k dispozící, pro...

ical

PsychoHRY

Friday, 27 January 2017 – 19:00 to 23:00

Nemáš čo robiť v piatok večer? Príď medzi nás a zisti, ako vyzerajú pravé PSYCHOhry. Zahráme sa, zabavíme sa, spoznám...

ical

Zhromaždenie združenia Slovenské planetáriá

Saturday, 28 January 2017 – 16:00 to 19:00

Interné stretnutie členov združenia na podporu rozvoja planetárií.
Organizátor: Juraj Kubica

ical

Skus.it

Sunday, 29 January 2017 – 09:00 to 17:00

org: marianna k.
entry:wao

ical

reserve

Friday, 3 February 2017 – 18:00 to 23:59
Saturday, 4 February 2017 – 00:00 to 04:56

update soon - private event

ical

Bratislavský Python Meetup

Tuesday, 7 February 2017 – 18:00 to 21:00

Kontakt: meetup@pycon.sk
Organizátor: SPy o.z.

ical

Gamecraft Gamelekvár (súkromná akcia)

Saturday, 11 February 2017 – 09:00 to 20:00

Akcia pre deti z Hemisféry
Organizátor: Matej Held

ical

Slovenské planetáriá - diskusia

Monday, 13 February 2017 – 18:00 to 20:00

Združenie Slovenské planetáriá od roku 2017 zvoláva vždy v druhý pondelok v mesiaci diskusný večer pre všetkých priaz...

ical

PsychoHRY

Saturday, 25 February 2017 – 19:00 to 23:00

Nemáš čo robiť v piatok večer? Príď medzi nás a zisti, ako vyzerajú pravé PSYCHOhry. Zahráme sa, zabavíme sa, spoznám...

ical

Slovenské planetáriá - diskusia

Monday, 13 March 2017 – 18:00 to 20:00

Združenie Slovenské planetáriá od roku 2017 zvoláva vždy v druhý pondelok v mesiaci diskusný večer pre všetkých priaz...

ical

PsychoHRY

Friday, 24 March 2017 – 19:00 to 23:00

Nemáš čo robiť v piatok večer? Príď medzi nás a zisti, ako vyzerajú pravé PSYCHOhry. Zahráme sa, zabavíme sa, spoznám...

ical

Gamecraft Gamelekvár (súkromná akcia)

Saturday, 8 April 2017 – 09:00 to 20:00

Akcia pre deti z Hemisféry
Organizátor: Matej Held

Archives