Kalendár

ical

Bitcoin independence eve

Monday, 31 July 2017 – 19:00 to 23:59

We will wait until BIP148 activation. Have some drinks, talk, watch our full nodes humming...
We hope to pre-order s...

ical

Bitcoin independence day

Tuesday, 1 August 2017 – 00:00 to 23:59

We will wait and watch what will happen.
Sleeping in Progressbar is allowed during this night.
Organizer: Kixunil

ical

SpaceX Launch Falcon 9 + Dragon from LC39A viewing party

Thursday, 10 August 2017 – 19:40 to 21:30

fb https://www.facebook.com/events/142286696348904/
entry: wao
org: tomas c.

ical

Slovenské planetáriá - diskusia

Monday, 14 August 2017 – 18:00 to 20:00

Nezabudnite, že 21. 8. bude zatmenie Slnka (v USA)! Združenie Slovenské planetáriá od roku 2017 zvoláva vždy v druhý ...

ical

Školenie Gamecraft

Saturday, 19 August 2017 – 09:00 to 20:00
Sunday, 20 August 2017 – 09:00 to 20:00

Uzavretá akcia. Organizujem: Matej Held

ical

Školenie Gamecraft

Saturday, 26 August 2017 – 09:00 to 20:00
Sunday, 27 August 2017 – 09:00 to 20:00

Uzavretý event. Organizuje: Matej Held

ical

Slovenské planetáriá - diskusia

Monday, 11 September 2017 – 18:00 to 20:00

Združenie Slovenské planetáriá od roku 2017 zvoláva vždy v druhý pondelok v mesiaci diskusný večer pre všetkých priaz...

ical

CryptoParty

Monday, 25 September 2017 – 18:00 to 20:00

coming soon

ical

Slovenské planetáriá - diskusia

Monday, 9 October 2017 – 18:00 to 20:00

Združenie Slovenské planetáriá od roku 2017 zvoláva vždy v druhý pondelok v mesiaci diskusný večer pre všetkých priaz...

ical

CryptoParty

Monday, 16 October 2017 – 18:00 to 20:00

coming soon

ical

Slovenské planetáriá - diskusia

Monday, 13 November 2017 – 18:00 to 20:00

Združenie Slovenské planetáriá od roku 2017 zvoláva vždy v druhý pondelok v mesiaci diskusný večer pre všetkých priaz...

ical

CryptoParty

Saturday, 25 November 2017 – 18:00 to 20:00

coming soon

ical

Slovenské planetáriá - diskusia

Monday, 11 December 2017 – 18:00 to 20:00

Združenie Slovenské planetáriá od roku 2017 zvoláva vždy v druhý pondelok v mesiaci diskusný večer pre všetkých priaz...

Archives