Kalendár

ical

Skus IT

Sunday, 11 December 2016 – 08:30 to 15:45

Encounterové stretnutie vo väčšej miestnosti

ical

Gaming for Understanding: Res Publica Romana

Sunday, 11 December 2016 – 16:00 to 22:00

https://www.facebook.com/events/1963495463877735/
English below
Doskové hry môžu slúžiť na zábavu, ale môžete sa vď...

ical

Sloboda v praxi

Monday, 12 December 2016 – 18:00 to 22:00

Encounterova diskusna skupina.
Vstupne dobrovolne.
Zodpovedny clen: Laila

ical

Vue.js crash course

Tuesday, 13 December 2016 – 18:00 to 21:00

fb event https://www.facebook.com/events/256035984813271/?ti=cl
Vue.js crash course Bratislava 
staci nam...

ical

Bratislavský Python Meetup

Tuesday, 13 December 2016 – 18:30 to 20:00

Na decembrovom meetupe nám príde Jozef Sukovský porozprávať o Paramiko (Python implementation of the SSHv2 protocol)....

ical

Každodenná manipulácia - ako sa proti nej brániť a ako ju nepoužívať

Wednesday, 14 December 2016 – 18:00 to 20:00

Touto témou vás prevedú Martin Čajko a Michal Šoltés z projektu Otvorená hra.
Interaktívna prednáška spojená s disku...

ical

Vianočné aktivistické stretnutie Cyklokoalície

Thursday, 15 December 2016 – 18:00 to 22:00

Vianočné aktivistické stretnutie Cyklokoalície a priateľov spojené s prednáškami (Martin Marek, Otevřená společnost a...

ical

Licencie Creative Commons a ich využitie

Wednesday, 21 December 2016 – 18:00 to 20:00

Prednášate, píšete, uverejňujete obsah? Možno by sa vám hodilo dozvedieť sa niečo viac o tom, ako legálne používať ma...

ical

reserve

Friday, 3 February 2017 – 18:00 to 23:59
Saturday, 4 February 2017 – 00:00 to 04:56

update soon - private event

ical

Gamecraft Gamelekvár (súkromná akcia)

Saturday, 11 February 2017 – 09:00 to 20:00

Akcia pre deti z Hemisféry
Organizátor: Matej Held

ical

Gamecraft Gamelekvár (súkromná akcia)

Saturday, 8 April 2017 – 09:00 to 20:00

Akcia pre deti z Hemisféry
Organizátor: Matej Held

Archives