Kalendár

ical

Understanding world through AI #2

Wednesday, 22 February 2017 – 18:00 to 21:00

more info: Facebook event

ical

PsychoHRY

Friday, 24 February 2017 – 19:00 to 23:00

Nemáš čo robiť v piatok večer? Príď medzi nás a zisti, ako vyzerajú pravé PSYCHOhry. Zahráme sa, zabavíme sa, spoznám...

ical

Sloboda v praxi

Thursday, 2 March 2017 – 18:00 to 21:00

Encounterova diskusna skupina

ical

Krakatoa meetup

Wednesday, 8 March 2017 – 19:00 to 22:00

Meetup pre ludi, ktori sa venuju progrmovaniu vizualov
more info soon
zodpovedna osoba: Matej Fandl

ical

Slovenské planetáriá - diskusia

Monday, 13 March 2017 – 18:00 to 20:00

Združenie Slovenské planetáriá od roku 2017 zvoláva vždy v druhý pondelok v mesiaci diskusný večer pre všetkých priaz...

ical

Progressbar 2017 #3

Wednesday, 22 March 2017 – 18:00 to 20:00

clenske stretnutie
RVSP https://www.facebook.com/events/1398495143529267/

ical

PsychoHRY

Friday, 24 March 2017 – 19:00 to 23:00

Nemáš čo robiť v piatok večer? Príď medzi nás a zisti, ako vyzerajú pravé PSYCHOhry. Zahráme sa, zabavíme sa, spoznám...

ical

Gamecraft Gamelekvár (súkromná akcia)

Saturday, 8 April 2017 – 09:00 to 20:00

Akcia pre deti z Hemisféry
Organizátor: Matej Held

ical

Slovenské planetáriá - diskusia

Monday, 10 April 2017 – 18:00 to 20:00

Združenie Slovenské planetáriá od roku 2017 zvoláva vždy v druhý pondelok v mesiaci diskusný večer pre všetkých priaz...

ical

PsychoHRY

Friday, 21 April 2017 – 19:00 to 23:00

Nemáš čo robiť v piatok večer? Príď medzi nás a zisti, ako vyzerajú pravé PSYCHOhry. Zahráme sa, zabavíme sa, spoznám...

ical

Slovenské planetáriá - diskusia

Monday, 8 May 2017 – 18:00 to 20:00

Združenie Slovenské planetáriá od roku 2017 zvoláva vždy v druhý pondelok v mesiaci diskusný večer pre všetkých priaz...

ical

PsychoHRY

Friday, 19 May 2017 – 19:00 to 23:00

Nemáš čo robiť v piatok večer? Príď medzi nás a zisti, ako vyzerajú pravé PSYCHOhry. Zahráme sa, zabavíme sa, spoznám...

ical

Slovenské planetáriá - diskusia

Monday, 12 June 2017 – 18:00 to 20:00

Združenie Slovenské planetáriá od roku 2017 zvoláva vždy v druhý pondelok v mesiaci diskusný večer pre všetkých priaz...

ical

Slovenské planetáriá - diskusia

Monday, 10 July 2017 – 18:00 to 20:00

Združenie Slovenské planetáriá od roku 2017 zvoláva vždy v druhý pondelok v mesiaci diskusný večer pre všetkých priaz...

Archives