Kalendár

ical

PSYCHOHRY

Friday, 30 September 2016 – 19:00 to 23:58

Nemáš čo robiť v piatok večer? Príď medzi nás a zisti, ako vyzerajú pravé PSYCHOhry. Zahráme sa, zabavíme sa, spoznám...

ical

Bratislavský Python Meetup

Tuesday, 4 October 2016 – 18:00 to 21:00

Na oktobrovom meetupe budeme pokračovať v pair programmingu v Djangu.
V septembri sme začali programovať aplikáciu v...

ical

Biela Noc

Saturday, 8 October 2016 – 19:00 to 23:59
Sunday, 9 October 2016 – 00:00 to 02:00

Potrebujeme projektory a audio na ozvucenie, ak niekto mate, dajte vediet na general alebo Waovi

Progressbar sa to...

ical

Členská schôdza - Progressbar 2017

Monday, 10 October 2016 – 18:00 to 21:00

Členské stretko a čo bude Progressbar v roku 2017
Noví členovia sú vitaní :)
Bude ešte ďalšie, ak bude treba, čo as...

ical

WikiMilujePamiatky pracovný meeting

Saturday, 15 October 2016 – 10:00 to 16:00
Sunday, 16 October 2016 – 10:00 to 16:00

Pracovný meeting projektu WikiMilujePamiatky (MichalP)

ical

PSYCHOHRY

Friday, 21 October 2016 – 19:00 to 23:58

Nemáš čo robiť v piatok večer? Príď medzi nás a zisti, ako vyzerajú pravé PSYCHOhry. Zahráme sa, zabavíme sa, spoznám...

ical

Skús IT

Saturday, 22 October 2016 – 08:00 to 18:00

Encounterové stretnutie - väčšia miestnosť, cca 15 ľudí

ical

Sloboda v praxi

Monday, 24 October 2016 – 18:00 to 22:00

info soon
Zodpovedna osoba: Laila

ical

PSYCHOHRY

Friday, 18 November 2016 – 19:00 to 23:56

Nemáš čo robiť v piatok večer? Príď medzi nás a zisti, ako vyzerajú pravé PSYCHOhry. Zahráme sa, zabavíme sa, spoznám...

ical

Skús IT

Sunday, 20 November 2016 – 08:00 to 18:00

Encunterové stretnutie - väčšia miestnosť, cca 15 ľudí

ical

PSYCHOHRY

Friday, 9 December 2016 – 19:00 to 23:58

Nemáš čo robiť v piatok večer? Príď medzi nás a zisti, ako vyzerajú pravé PSYCHOhry. Zahráme sa, zabavíme sa, spoznám...

Archives