Crypto:Party

Crypto Web
ical

Monday, 25 September 2017 – 18:00 to 20:00

ProgressBar Hackerspace, Dunajská 7495/14, Bratislava, Slovensko

CryptoParty je svetové, decentralizované hnutie, ktoré má za cieľ informovať ľudí o súkromí v digitálnom prostredí. Dozviete sa prečo a ako sa chrániť vo virtuálnom priestore, ktoré metódy používať na šifrovanú komunikáciu alebo ako zostať anonymným na internete. So svojími skúsenosťami sa s vami podelia jední z najväčších odborníkov na bezpečnosť na internete, Tomáš Zaťko (Citadelo) a Pavol Lupták (Nethemba).

Ak vám súkromie nie je ľahostajné, je CryptoParty práve pre vás. Zameriava sa na ľudí ktorí majú menej alebo žiadne vedomosti v tejto oblasti, ale chcú vedieť viac! Príďte a prineste si svoje notebooky a smartphony, aby ste si mohli vyskúšať všetky novoobjavené metódy.

CryptoParty is global, decentrilized movement. It's achievement is to inform masses about privacy in digital space. You can find out how and why you should secure yourself in virtual sphere. Get to know methods of encrypting your digital conversations or how to stay anonymous on the Internet.  Tomáš Zaťko (Citadelo) and Pavol Lupták (Nethemba), one of the best specialists in the security field in Slovakia, will share their experiences with you.

If you do care about your privacy, CryptoParty is the right choice for you. It is focused on people, who have less or none knowledge in this field but they want to know more! Come and take your laptop and smartphone with you, so you can easily try out new solutions for you.

Finančne podporil Goetheho Inštitút

Archives