Events in June 2018

ical

Webpack - Build your own bundler

Thursday, 28 June 2018 – 18:00 to 20:00

entry: wao
org: vacuumlabs

ical

Úvod do investovania na finančných trhoch

Wednesday, 27 June 2018 – 18:30 to 20:30

V tejto úvodnej prednáške si vysvetlíme, čo sú finančné trhy a ako fungujú. Je to intro prednáška k dlhšiemu cyklu o ...

ical

Prednaska - Krvne testy 101

Tuesday, 26 June 2018 – 18:00 to 19:30

Zvazujete uz dlhsie ist na krvne testy ale neviete kde zacat? :)
Juraj Karpis Vam pride povedat ako na to.
viac inf...

ical

NEM meetup

Friday, 22 June 2018 – 18:00 to 22:00

entry: wao
Org: Matúš R.

ical

Stretnutie členov Paralelnej Polis

Thursday, 21 June 2018 – 18:30 to 21:00

ical

MLMU meetup

Wednesday, 20 June 2018 – 18:00 to 22:00

entry: wao
org: lucy

ical

Crypto critical

Monday, 18 June 2018 – 18:00 to 21:00

Fb https://www.facebook.com/events/1598859826879487/?ti=cl
entry:wao

ical

Cleaning & Bazaar Progressbar

Sunday, 17 June 2018 – 10:00 to 22:00

If you have personal stuff please take it or we will trash it.
This has been said since we were moving to new space ...

ical

Reserve - Hemisfera

Saturday, 16 June 2018 – 09:00 to 18:00

pridala Eewee
kontakt Roman Vizváry

ical

Effective Altruism meetup

Sunday, 10 June 2018 – 18:00 to 21:00

entry: wao
org martin r.

Archives