Events in December 2017

ical

PP diskusia

Thursday, 21 December 2017 – 20:00 to 22:00

PP diskusia

ical

Ethereum Meetup 04 - Casper, PoW alebo PoS?

Thursday, 14 December 2017 – 18:00 to 20:00

Ethereum BA Meetup 04 - Casper, PoW alebo PoS?
Viac informácií.

ical

Crypto trading meetup #2

Wednesday, 13 December 2017 – 18:00 to 21:00

Pozývame Vás na 2. Crypto Trading meetup, na ktorom sa pokúsime vyskladať ideálne portfólium. Rozdelíme sa na 2 skupi...

ical

Slovenské planetáriá - diskusia

Monday, 11 December 2017 – 18:00 to 20:00

Združenie Slovenské planetáriá od roku 2017 zvoláva vždy v druhý pondelok v mesiaci diskusný večer pre všetkých priaz...

ical

Stretnutie leadership forum

Sunday, 10 December 2017 – 18:00 to 23:00

Leadership Forum je podujatie organizované pre členov Slovak Students for Liberty. 
Leadership Forum má za cieľ...

ical

Workshop: Napíšte si vlastný parser Bitcoin blockchainu

Saturday, 9 December 2017 – 09:30 to 17:00

Anotácia: Napísanie si vlastného parsera blockchainu je výborný spôsob, ako pochopiť Bitcoin do veľkej hĺbky. Parser ...

ical

Nodeschool #8 Girl edition

Thursday, 7 December 2017 – 17:00 to 21:00

~ ~ ~
org ewe

ical

Zhromaždenie združenia Slovenské planetáriá

Wednesday, 6 December 2017 – 17:00 to 18:30

Uzavreté podujatie - zhromaždenie členov združenia Slovenské planetáriá. Kontaktná osoba: Juraj Kubica.

ical

Bratislavský Python Meetup

Tuesday, 5 December 2017 – 18:00 to 21:00

Téma: Špeciálna vianočná edícia
Máte chuť na príjemný geekovský večer? Rozblikáme s Pythonom vianočné svetlá a urobí...

ical

Docker Meetup

Monday, 4 December 2017 – 18:00 to 21:00

Hands-on lab. Prihlasovanie cez Facebook event: https://www.facebook.com/events/128955514461355/ -- ak nemáte FB, tak...

ical

PsychoHRY

Friday, 1 December 2017 – 19:00 to 23:59

Nemáš čo robiť v piatok večer? Príď medzi nás a zisti, ako vyzerajú pravé PSYCHOhry. Zahráme sa, zabavíme sa, spoznám...

Archives