Events in April 2017

ical

Scuttlebutt & Patchwork workshop

Monday, 24 April 2017 – 18:00 to 19:00

https://www.facebook.com/events/1778663522462803/
entry: wao

ical

Stretnutie združenia Stará Smaltovňa

Saturday, 22 April 2017 – 18:00 to 20:00

Contact: info@starasmaltovna.skDoor: Marek Mansell

ical

PsychoHRY

Friday, 21 April 2017 – 19:00 to 23:00

Nemáš čo robiť v piatok večer? Príď medzi nás a zisti, ako vyzerajú pravé PSYCHOhry. Zahráme sa, zabavíme sa, spoznám...

ical

Yoga s Mayou

Thursday, 20 April 2017 – 08:00 to 09:00

Budeme cvicit yogu v prednaskovej miestnosti, primarne je yoga urcena pre clenov progressbaru, ale ak bude nejak...

ical

Private event

Monday, 17 April 2017 – 17:00 to 19:00

Organizačné stretko v prednáškovej miestnosti.
Samuel G

ical

How do you crepe #2 feat. Stavros Papadopulos

Wednesday, 12 April 2017 – 18:00 to 22:00

Milí priatelia Progressbaru ! Prineste si obľúbené recepty, kombinácie, náplne. Tešíme sa na príjemné posedenie pri m...

ical

Bratislavský Python Meetup

Tuesday, 11 April 2017 – 18:00 to 21:00

TBD
Kontakt: meetup@pycon.sk
Organizátor: SPy o.z.

ical

vvvv workshop in sensual way

Tuesday, 11 April 2017 – 12:00 to 16:00

org: Boris Vitázek
entry: wao

ical

Slovenské planetáriá - diskusia

Monday, 10 April 2017 – 18:00 to 20:00

Združenie Slovenské planetáriá od roku 2017 zvoláva vždy v druhý pondelok v mesiaci diskusný večer pre všetkých priaz...

ical

Gamecraft Gamelekvár (súkromná akcia)

Saturday, 8 April 2017 – 09:00 to 20:00

Akcia pre deti z Hemisféry
Organizátor: Matej Held

ical

Sloboda v praxi

Tuesday, 4 April 2017 – 18:00 to 22:00

Otvorena diskusia, kde si kazdy moze ale nemusi vyskusat a pozriet co obmedzuje a co podporuje jeho slobodu v komunik...

ical

Svetový deň Autismu

Saturday, 1 April 2017 – 15:00 to 18:00

Svetový deň o zvýšení povedomia o autisme
entry: wao
org: Martin K.

Archives