Events in 2015

ical

mkSkill: Network & security group meeting 0x1B

Monday, 15 June 2015 – 18:30 to 23:00

0x1B stretnutie Network & security group pod vzdelávacím projektom mkSkill.

Viac info v G+ skupine mkSkill.
R...

ical

E-bike hacking

Friday, 12 June 2015 – 09:00 to 22:00

Soldering workshop z prilezitosti kablovania battery packov na e-biku.Mozete si prist zaletovat, alebo sa len pozret....

ical

Stretnutie členov Kampane za triezvu drogovú politiku

Thursday, 11 June 2015 – 19:00 to 21:00

Stretnutie priaznivcov triezvej drogovej politiky.

ical

mkSkill: Network & security group meeting 0x1A

Monday, 8 June 2015 – 18:30 to 23:00

0x1A stretnutie Network & security group pod vzdelávacím projektom mkSkill.

Viac info v G+ skupine mkSkill.
R...

ical

Stretnutie členov Kampane za triezvu drogovú politiku

Thursday, 4 June 2015 – 19:00 to 21:00

Stretnutie priaznivcov triezvej drogovej politiky.

ical

Outdoor workshop

Wednesday, 3 June 2015 – 18:30 to 22:30

Stále viac a viac ľudí vo voľných chvíľach opúšťa svoje klávesnice a trávi čas v prírode. Lezenie, veľké hory, turist...

ical

Večer najbizarnejšieho porna

Tuesday, 2 June 2015 – 20:00 to 23:00

99% z neho ste nikdy nevideli.
O 95% z neho ani neviete, že existuje.
90% z Vás po ňom tajne túži.
Prihláste sa tu...

ical

mkSkill: network & security group meeting 0x19

Monday, 1 June 2015 – 18:30 to 23:00

0x19 stretnutie Network & security group pod vzdelávacím projektom mkSkill.

Viac info v G+ skupine mkSkill.
R...

ical

PSYCHOhry

Friday, 29 May 2015 – 19:00 to 23:59

Nemáš čo robiť v piatok večer? Príď medzi nás a zisti, ako vyzerajú pravé PSYCHOhry. Zahráme sa, zabavíme sa, spoznám...

ical

3d printing meetup

Thursday, 28 May 2015 – 18:00 to 21:00

soon
org Tvaroch

ical

PSYCHOhry

Friday, 22 May 2015 – 19:00 to 23:59

Nemáš čo robiť v piatok večer? Príď medzi nás a zisti, ako vyzerajú pravé PSYCHOhry. Zahráme sa, zabavíme sa, spoznám...

ical

Stretnutie OZ dekriminalizácia.sk

Thursday, 21 May 2015 – 19:00 to 21:00

Stretnutie priaznivcov dekriminalizácie konope na Slovensku.

ical

Clenska schodza

Monday, 18 May 2015 – 18:30 to 22:00

Clenska schodza clenov PB
zodpovedny veduci: last@progessbar.sk

ical

Oživenie PMD-85 s jeho tvorcom Romanom Kiššom

Thursday, 14 May 2015 – 10:00 to 12:00

Stretnutie s nesmierne zaujímavou IT osobnosťou Slovenska, pánom Romanom Kiššom, tvorcom slovenského osobného počítač...

Archives