Events in 2015

ical

Sean Gabb: State Surveillance

Wednesday, 12 August 2015 – 17:00 to 20:00

Dr. Sean Gabb, jeden z najznámejších zástancov slobody v Európe, celebrita medzi libertariánmi, riaditeľ britskej The...

ical

Bratislavský Python Meetup

Tuesday, 4 August 2015 – 18:00 to 20:00

Druhé stretnutie ľudí, ktorí majú záujem o programovanie v Pythone. Viac info na https://pycon.sk/

ical

PSYCHOHRY

Friday, 31 July 2015 – 19:00 to 23:47

Nemáš čo robiť v piatok večer? Príď medzi nás a zisti, ako vyzerajú pravé PSYCHOhry. Zahráme sa, zabavíme sa, spoznám...

ical

Ultimate Frisbee SVK - ITA

Thursday, 30 July 2015 – 17:00 to 19:00

Bohuzial, zapas s talianskom bol presunuty na 11:00 cize nebude streamovany. Namiesto nas budu o 5 hrat danski starci...

ical

Ochutnávka Organo Gold

Tuesday, 28 July 2015 – 19:00 to 20:30

Pozývame Vás na ochutnávku prémiovej gurmánskej kávy Organo Gold, spojenej s informáciou o možnosti podnikania, posky...

ical

Slovenské planetáriá

Sunday, 19 July 2015 – 18:00 to 20:00

Zhromaždenie členov združenia Slovenské planetáriá. Príprava projektu planetária pre Bratislavu. Kontaktná osoba: Jur...

ical

Hackerské stretnutie na Pohode 2015

Saturday, 11 July 2015 – 13:37 to 14:42

Aj tento rok bude na festivale Pohoda tradičné hackerské stretnutie. Vidíme sa v sobotu o 13:37 v Dobrej krajine! :)
...

ical

Prvý Bratislava Python Meetup

Tuesday, 7 July 2015 – 18:00 to 22:00

Prvé stretnutie ľudí, ktorí majú záujem o programovanie v Pythone. Či už ste úplný začiatočník (bez akejkoľvek skúsen...

ical

PSYCHOHRY

Friday, 3 July 2015 – 18:00 to 23:56

Nemáš čo robiť v piatok večer? Príď medzi nás a zisti, ako vyzerajú pravé PSYCHOhry. Zahráme sa, zabavíme sa, spoznám...

ical

SEO meetup

Thursday, 2 July 2015 – 19:00 to 21:31

http://www.meetup.com/Bratislava-SEO-Search-Engine-Optimization-Meetup/events/223392285/
added by Robo 

ical

Debatný - ZRUSENE

Tuesday, 30 June 2015 – 18:00 to 23:00

Debatný krúžok OZ Púpava.
private event
organizuje: Matias - matias@pupava.sk

ical

Stretnutie členov Kampane za triezvu drogovú politiku

Thursday, 25 June 2015 – 19:00 to 21:00

Stretnutie priaznivcov triezvej drogovej politiky.

ical

mkSkill: Network & security: neformálny meet

Monday, 22 June 2015 – 18:30 to 21:00

Viac info v G+ skupine mkSkill.
Kontakt: Beli

ical

Scala User Group: Scala.js | Akka Streams

Wednesday, 17 June 2015 – 18:00 to 22:00

Agenda (scroll down for Slovak):Developing reactive multi-platform applications in scala.js (Milan Satala)
Developme...

Archives