Events in July 2014

ical

Fablava MeetUp #3

Thursday, 31 July 2014 – 17:00 to 18:00

/ SK - for English scroll down / 
‘Learning from nature to change the world’ 
Ako ozvena nedávnej konfere...

ical

Private Event

Tuesday, 29 July 2014 – 17:00 to 20:00

Vydrica

ical

Private event

Sunday, 27 July 2014 – 08:00 to 22:00

ical

Private event

Saturday, 26 July 2014 – 08:00 to 22:00

ical

Private event

Friday, 25 July 2014 – 16:00 to 20:00

ical

Node.js Bratislava meetup

Tuesday, 22 July 2014 – 18:00 to 20:00

Prvý meetup, uvidíme ako to pôjde :)
Peter Širka (@petersirka) - total.js & node.js - tvoríme fantastické webové...

ical

Private Event

Tuesday, 22 July 2014 – 17:00 to 20:00

Vydrica

ical

Fablava meetup #2

Thursday, 17 July 2014 – 18:00 to 20:00

Report z 
FAB10,

Otvoriť diskusiu na kritický prínos fablabu mestu

Progress tvorenia slovenskej kreatívne...

ical

Private Event

Tuesday, 15 July 2014 – 17:00 to 20:00

Vydrica

ical

Reverzné inžinierstvo webov

Monday, 14 July 2014 – 19:00 to 23:59

Workshop na ktorom sa naučíte:
Ako automaticky spracovať obsah tisícok web stránok
Ako automaticky stiahnuť fotky, ...

ical

Hackerské stretnutie na Pohode 2014

Saturday, 12 July 2014 – 13:37 to 14:23

Aj tento rok bude na festivale Pohoda tradičné hackerské stretnutie. Vidíme sa v sobotu o 13:37 v Dobrej krajine! :)
...

ical

Open Scraper Challenge 2014

Saturday, 12 July 2014 – 10:00 to 22:00
Sunday, 13 July 2014 – 12:30 to 22:00

Pozývame vás na ďalší ročník Open Scraper Challenge, ktorého cieľom odstrániť ďalšie mreže uväzneným dátam.
Akciu or...

ical

Konšpiračné stretnutie

Wednesday, 9 July 2014 – 19:00 to 22:00

Dajú sa overiť konšpiračné teórie? Chcete hľadať pravdu, alebo sa len porozprávať/zabaviť? Príďte na naše konšpiračné...

ical

Private Event

Monday, 7 July 2014 – 17:00 to 19:15

Private Event

Archives