Events in July 2012

ical

Refinery CMS hackaton - canceled

Friday, 27 July 2012 – 17:00 to 21:00

Pre chorobu presunuté na neurčito.
Predstava je taká ze cez deň by sa pracovalo na týchto oblastiach:
- testovanie ...

ical

Installfest

Thursday, 26 July 2012 – 18:00 to 21:00

Júlový installfest, www.linuxfest.sk

ical

Kavadarci experiment

Wednesday, 25 July 2012 – 18:00 to 20:00

Kavadarci Experiment ja názov projektu, na ktorom pracovali dvaja dobrovoľníci počas európskej dobrovoľníckej služby ...

ical

Hardvérová čistička

Monday, 23 July 2012 – 18:00 to 22:00

Od 18:00 budeme čistiť svojich elektronických miláčikov (napr. notebooky).
Ak potrebujete vycistit črevá svojho note...

ical

Zabbix 2.0

Saturday, 21 July 2012 – 19:00 to 21:00

Prezentácia známeho network managment systému vo vynovenej verzi.
Prednáša Marcel Hečko.
http://en.wikipedia.org/wi...

ical

Valné zhromaždenie

Tuesday, 17 July 2012 – 18:00 to 22:00

Valné zhromaždenie pre členov Progressbaru. Informácia o stave a činnosti, návrhy na zmeny, ...
Pokračuje sa voľnou ...

ical

Stretnutnie členov SOIT

Sunday, 15 July 2012 – 16:00 to 18:00

Stretnutnie členov SOIT

ical

Stadtflucht 5.0

Thursday, 12 July 2012 – 12:00 to 13:00

Stadtflucht 5.0
WTF?

German:
Elektroaktivisten auf Sommerfrische in einer ausgesprochen netten Location mi...

ical

Úvod do 3D tlačiarní

Tuesday, 10 July 2012 – 19:00 to 21:00

Povedať si niečo o 3d tlačiarniach, ukázať Vám náš reprap, zistiť kto by mal záujem poskladať si vlastný, krátka pred...

ical

Freemap hacking evening

Monday, 9 July 2012 – 19:00 to 21:00

Pondelkové stretnutie komunity OSM - freemap.sk z SR alebo aspoň BA.

ical

I²C

Saturday, 7 July 2012 – 19:00 to 20:00

I²C fight. 
Raspberry Pi - AVR32 - MEGA328P (Arduino)
Sútaž o Mastra. <- účastníkom zájazdu sa nepozdávalo....

ical

Raspberry Pi hacking

Saturday, 7 July 2012 – 18:00 to 22:00

Kto má Raspberry Pi môže doniesť (určite ale bude k dispozícii aspoň jedno). Poexperimentujeme so softwarom aj h...

ical

Noduino

Friday, 6 July 2012 – 19:00 to 20:00

Pohrať sa s arduinom ovladaným cez node.js, zatiaľ informačne :)

noduino duino

Realtimové využitia
Boatd...

Archives