Events in June 2012

ical

(brmlab)^2 birthday party

Saturday, 30 June 2012 – 14:00 to 23:59

PRAHA - Vazeni priznivci, hledaci vedeni a vznesene inteligence!
je mi cti a potesenim vam oznamit ze jsou to bezmal...

ical

Interný workshop - Asking Architecture

Saturday, 30 June 2012 – 10:00 to 18:00

Interný workshop - projekt Asking Architecture.

ical

Installfest

Thursday, 28 June 2012 – 18:00 to 21:00

Júnový installfest, www.linuxfest.sk

ical

Private event

Monday, 25 June 2012 – 18:00 to 23:59

ical

Novomediálne literárne praktiky

Thursday, 21 June 2012 – 10:00 to 21:00

Workshop Novomediálne literárne praktiky je určený pre pedagógov, študentov a priateľov Pedagogickej fakulty UK.
Ch...

ical

OSS vo verejnej správe

Sunday, 17 June 2012 – 14:00 to 19:00

Stretnutie ľudí, ktorí sa venujú problematike využívania open source softvéru vo verejnej správe.

ical

Bitcoin: algorithmic money

Thursday, 14 June 2012 – 19:00 to 21:00

From the experiments of hackers searching for an incorruptible monetary system, bitcoin was born. A decentralised dig...

ical

Freemap hacking evening

Monday, 11 June 2012 – 19:00 to 21:00

Pondelkové stretnutie komunity OSM - freemap.sk z SR alebo aspoň BA.

ical

Šifrovačka v Bratislave

Saturday, 9 June 2012 – 09:00 to 19:00

Po niekoľkých rokoch sa na Slovensku usktoční ďalšia šifrovacia hra. Tentokrát denná pod názvom Brieždenie.
Prečo p...

ical

World IPV6 Launch

Wednesday, 6 June 2012 – 19:00 to 22:00

Pripravíme si pre vás zopár prednášok, ktoré by mali mať niečo spoločné s IPv6.
Čo vlastne je IPv6 a ako sa ťa to tý...

ical

Depo party

Friday, 1 June 2012 – 18:00 to 22:00

Expedície po bratislavských sídliskách slávnostne otvoríme v depe nedostavaného bratislavského metra.
Začneme na Ná...

Archives