Events in March 2012

ical

Artsy workshop

Saturday, 31 March 2012 – 15:00 to 21:00

Chceme sa trocha hrať s 555.555 je časovač, ktorý podporuje pulzne šírkovú moduláciu na napájanie alebo reguláciu zar...

ical

Installfest

Thursday, 29 March 2012 – 18:00 to 21:00

Marcový installfest, http://www.linuxfest.sk

ical

Spionážne systémy

Tuesday, 27 March 2012 – 19:30 to 21:00

Spionážne systémy v Líbyi pod palcom diktátora? Ako to všetko prebiehalo? 
Ako boli odpočúvaní a vydieraní repo...

ical

PirateBox workshop

Friday, 23 March 2012 – 18:00 to 21:00

Viete čo je PirateBox?

Chceme si spraviť malý workshop, postaviť jeden kus takéhoto zariadenia ktorého cena by nem...

ical

USRP intro

Thursday, 22 March 2012 – 19:00 to 21:00

Úvod do USRP. Stručne si povieme niečo o zraniteľnostiach, chybných návrhoch technológií pre periférne zariadenia, kd...

ical

privatna akcia

Sunday, 18 March 2012 – 09:00 to 19:00

privatna akcia

ical

Evolúcia moderných foriem korupcie v Stredovýchodnej Európe

Wednesday, 14 March 2012 – 19:00 to 22:00

Popis: Veľká politika a veľký biznis sú dejiny jedného korupčného partnerstva.
Referencia:
http://www.forumhistoria...

ical

Freemap hacking evening

Monday, 12 March 2012 – 19:00 to 21:00

Pondelkové stretnutie komunity OSM - freemap.sk z SR alebo aspoň BA.

ical

Lockpick pornography

Saturday, 10 March 2012 – 14:00 to 21:00

Lockpicková session, doneste si toolsy a zámky, ktoré neviete otvoriť, prípadne nejake požičiame, ukážeme triky ako o...

ical

Wikimedia SK valné zhromaždenie

Friday, 9 March 2012 – 15:00 to 21:00

Prvé valné zhromaždenie Wikimédia Slovensko - WMSK. 

ical

Worklab session

Thursday, 8 March 2012 – 10:00 to 17:00

Worklab session, for more info barb at col - me dot info

ical

cykloevent

Sunday, 4 March 2012 – 14:00 to 17:00

Stretnutie ohľadom realizácie cyklotrás/cyklopruhov/cyklochodníkov/cyklopiktokoridorov v BA.

ical

Let's celebrate our first annual Progressbar's birthday party!

Friday, 2 March 2012 – 18:00 to 23:59

Progressbar Annual Party

Facebook Event Progressbar Birthday party 
Dear fellow hackers and our friends,We...

Archives