Events in 2010

ical

Zdenova unikátna prednáška o demo scéne - real time generované animácie

Wednesday, 22 December 2010 – 19:00 to 21:00

Výsledky na poli svetovej dominancie v real-time generovaných animáciach za poslednú päťročnicu.

Komentovaný prierez...

ical

BHU2 - Ethics of Hacking + Hacking of Men and Women brains

Tuesday, 21 December 2010 – 18:30 to 20:30

Vianocna prednaska Bratislavskej Hackerskej Univerzity. Zahajene jurajovym talkom o evolucnom pohlade na parenie ludi...

ical

FOSS monitorovacie nastroje

Sunday, 19 December 2010 – 18:00 to 20:00

====== Zabbix ======
...

ical

Valne zhromazdenie

Tuesday, 14 December 2010 – 18:00 to 20:00

Prosime vsetkych aktivnych clenov, aby sa zucastnili.

ical

Worklab / Presentation of TIK - Time Inventors Kabinet

Thursday, 2 December 2010 – 18:00 to 20:00

Barb's presentation about Time Inventor's Kabinet, for more information see http://www.progressbar.sk/en/blog/-/blogs...

ical

TIK - Time Inventors' Kabinet

Thursday, 2 December 2010 – 18:00 to 20:00

Worklab/Presentation - please see the article;

ical

test

Friday, 26 November 2010 – 14:45 to 16:45

test 123

ical

Spoločnosť pre Otvorené Informačné Technológie: FOSS na Slovensku

Wednesday, 24 November 2010 – 17:00 to 19:00

Predstavenie Spoločnosti pre Otvorené Informačné Technológie, legislatívne, praktické a iné problémy pre nasadenie Fr...

ical

twoclicks: Stručný úvod do Google SketchUp

Wednesday, 10 November 2010 – 19:00 to 21:00

Rýchle info o základoch Sketchupu (cca. 30 min), pár zaujímavých aplikácií skp (cca. pol hoďky), praktická ukážka a j...

ical

Úvod do x86 strojového kódu a assembleru, časť 2.

Tuesday, 9 November 2010 – 18:00 to 20:00

Pokračovanie prednášky - tento raz popíšem fungovanie zásobníku, volanie procedúr, rôzne volacie štandardy, a pod.

ical

Freemap konferencia

Friday, 29 October 2010 – 08:00 to 10:00

Freemap konferencia na orave http://konferencia.freemap.sk/

ical

Michal 'kewo' Kevický: Ars Electronica 2010

Wednesday, 27 October 2010 – 17:00 to 19:00

Michal 'kewo' Kevický: Spoločnosť zelektrizovaná umelcami [Ars Electronica - art, electronica & society

ical

morroco pictures show

Tuesday, 26 October 2010 – 17:00 to 19:00

Dvaja light cestovatelia (peto a peta) priblizia svoje zazitky z ich cesty do Maroka, odkial sa vratili pred mesiacom.

Archives